.

.

Мисено-Орбита Орбита 30 60 Правоаголно Врамено Огледало-Кафеава

Мисено-Орбита Орбита 30 60 Правоаголно Врамено Огледало-Кафеава

DEN 686.24

Пристапност
Во достапна форма

Мисено Мм-Орб60 Карактеристики : . Покриена под 1-годишната гарантна рамка На Мисено, изградена од цврсто дрво, висококвалитетна полиуретанска завршница отпорна на вода, обезбедувајќи издржливост и сигурностинсталира во конфигурација монтирана на ѕид, повторно инсталиран хардвер за монтирање за лесна инсталација, безбедно монтирање, вклучени се сите потребни делови за монтажа и инсталација, miseno Mm-Orb60 Спецификации : . Вкупна Висина : 30 " (од дното кон врвот)Вкупна Ширина : 60 "(лево кон десно)Раб На Огледало : Обичен Мисено ММ-ОРБ60. Орбита Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент