.

.

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Од денови во движење во дневни ноќи. Овие машки шорцеви од атлетски дела сте ги покриле со нивниот лесен, стил на влечење и еластична половината. Совршено за следното трчање или одвојување и исклучување, овие шорцеви на овие мажи имаат врзана вратоврска за прилагодливо, удобно вклопување. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување. Мажите за влечење шорцеви од атлетски дела. Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 9 ". Стил на влечење; еластична половината со влечење. Суво медиум, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини. Направено во Индонезија. Кошаркарски шорцеви за мажи од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент