.

.

Голем прстен за сребрен родиум со сребрен родиум

Голем прстен за сребрен родиум со сребрен родиум

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Е стилски прстен за дијаманти на Хало, кој е сигурен дека ќе додаде карактер и елеганција на кој било изглед. Crated од Стерлинг Сребрена, овој прекрасен прстен има обложување на родиум. Дури е нагласена со зачудувачки .09 CTTW. дијаманти. Овој прстен е сигурен дека ќе ја истакне каква било облека. Достапно во целата големина 9. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. : Поставување 18 jewelry : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. бренд достапна во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент