.

.

Сонце нула Нолан заштеда на енергија за затегнување на панелот за завеси, 54 x95

Сонце нула Нолан заштеда на енергија за затегнување на панелот за завеси, 54 x95

DEN 383.68

Пристапност
Во достапна форма

Сонце нула Нолан завеси панели нанесуваат модерна софистицираност во кој било простор за живеење. Опремени со вградени метални громи за лесно закачување на стандардни шипки за завеси до дијаметар до 1,5 ". до 25%. Удобноста е оптимизирана со термички својства кои помагаат да 54 "Ширина до 95 " Должина. ја блокира повеќето несакана светлина додека ја подобрува приватноста. Енергетскиот ефикасен дизајн ја намалува енергијата изгубена преку вашите прозорци до 25 проценти. Термичките својства помагаат да повеќе непрекинат сон. Вградени метални громи вклопуваат шипки за завеси до 1,5 "во дијаметар. Секоја табла се продава одделно. (Карактеристики на сликата 2 панели). Завесата не е вклучена. Двоен прачки може да биде потребно за поставување.

Главните карактеристики

Избор на клиент