.

.

Лени и Лери Комплетното Колаче, Бело Чоколадо Макадамија, оз, кт

Лени и Лери Комплетното Колаче, Бело Чоколадо Макадамија, оз, кт

DEN 351.20

Пристапност
Во достапна форма

Лени Конечно, можете да ја завршите целата кутија колачиња без да се чувствувате виновни. Шокантно Вкусно : Задоволително цврсто и џвакано, нашето прекрасно Колаче Со Вегански протеини Од Макадамија Од Бело Чоколадо Е преполно со растителни протеини, многу влакна и нула вина. Растителен Протеин : Со 16 гр растителни протеини и 10 гр влакна, Целосното Колаче не само што ќе го задоволи вашиот стомак и сладок заб, туку и вашиот душевен мир. Препуштете Се На Вината Бесплатно : Лени ние не користиме млечни производи, соја, јајца, сируп од пченка со висока фруктоза или вештачки засладувачи во Кое било Од Нашите Комплетни Колачиња. 12 Пакување : со вашата нарачка, ќе добиете кутија од 12 вкусни колачиња од 4 унци; што чекаш? Приклучи се НА ЈУМ.

Главните карактеристики

Избор на клиент