.

.

Планета мајчинство мајчинство за женски медицински сестри завиткувани на врвот

Планета мајчинство мајчинство за женски медицински сестри завиткувани на врвот

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е обвивка! Мекото и лесно носење породилно од мајчинство на планетата е сензационален избор за време и по бременоста. Двојното отворање на повлекувањето овозможува лесен пристап додека медицинска сестра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Supplice V-Neckline; Стајлинг на пуловер. Искривени страни; Двоен отвор пред лесен пристап додека медицинска сестра. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мајчеста факс завиткана медицинска сестра од мајчинството на планетата.

Главните карактеристики

Избор на клиент