.

.

Фантоскоп класичен рачно изработен џакард вртено злато со плоштад со тасели декоративно фрлање перница со вметнување за кауч, 18 18

Фантоскоп класичен рачно изработен џакард вртено злато со плоштад со тасели декоративно фрлање перница со вметнување за кауч,

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

За фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година со цел да се појават како лидери во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едношалтерски декоративни решенија . Со дизајнирање 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ја постигне мисијата на основачот да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на денешните најиновативни производи .. Фантоскоп класичен рачно изработен џакард вртено злато со плоштад со плоштад декоративно фрлање перница ќе го освежи вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направи вашиот дом уште поубав и стилски. Направени од полиестерска мешавина од највисоко одделение, овие перници се издржливи и неинформабилни. Уникатно рачно изработено вртење и занаетчиство на quакард создаваат чувство за луксуз и класика. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Пакет : 1 сет на перница со вметнување. Големина : 18 x 18 инчи/ 45 x 45 см. Материјал : Изработено од полиестерска мешавина од највисоко одделение. Силните и невидливи патенти се лесни за поштеда . уникатно рачно изработено џакард вртено злато занаетчиство донесете го вашиот дом стилски и луксуз. Безбедно за машинско миење. Препорачуваме да го покриете со нето и нежно возење велосипед.

Главните карактеристики

Избор на клиент