.

.

Лесни улични лесни чизми на Шалина

Лесни улични лесни чизми на Шалина

DEN 703.84

Пристапност
Во достапна форма

Флексибилноста е клучна за животниот стил кој е секогаш во движење. Bootie Shalina од Easy Street има супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Двојниот патент горниот го прави овој стил лесен/исклучен, но исто така е за удобност со тоа што е засилено со лесно движење од лесни улици ултра лесни табани. 1 инчен потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Функционален двоен патент дизајн за лесно вклучување/исклучување. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Дизајнирано со целодневна удобност во умот.

Главните карактеристики

Избор на клиент