.

.

Care Cotton Percale опремена мини креветче за креветчиња, кралски шестоаголник

Care Cotton Percale опремена мини креветче за креветчиња, кралски шестоаголник

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

100 % памук Перкале 220 броење на нишки опремени преносни/мини креветчиња за креветчиња одговара на стандардна големина на преносни/мини душеци за креветчиња. Пет-инчните длабоки агли со еластична обезбедуваат безбедно вклопување за удобноста на бебето. Машинско миење, суво суво ниско за најдобри резултати. TL CARE COTMON PERCALE вграден мини креветче за креветчиња, Royal Hexagon : 100 проценти памук перкале, 220 броење на конец. 5 "Длабоки џебови со агол со еластични за мазно вклопување. Одговара на стандардниот душек за мини креветчиња што мери 24" x 38 "x 3". Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент