.

.

Гордон Семенс 'Влезе во платната уметност на Бадлендс 07'

Гордон Семенс 'Влезе во платната уметност на Бадлендс 07'

DEN 478.40

Пристапност
Во достапна форма

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Гордон Семенс 'Влезе во платното на Бадлендс 07'. Горди научи да ужива во најдоброто од двата света и разви техника што ја нарекува Фотобуш, мешање на фотографијата и акрилните слики. Сега, секоја креативна авантура може да започне со фотографирање на диви коњи на Северна Дакота Бадлендс, пешачење во планините на глечерот или да се караат граничните води во Минесота.

Главните карактеристики

Избор на клиент