.

.

И сандала слајдови на леќата за кросовер за мажи

И сандала слајдови на леќата за кросовер за мажи

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Кросоверот од и 1 испорачува стил, блиц и удобност. Уникатниот блиц на оваа сандала потекнува од дизајнот на транзиција на леќата на горниот дел. Ова осигурува дека секој чекор е уште една уникатна смела изјава како дизајнерски транзиции напред и назад. Оваа обликувана и удобна стапало обезбедува крајна удобност за овој слајд што брзо ќе стане вашиот омилен пар! Транзиционирање на летикуларен дизајн. Лизгајте се и одете!. Образено стапало за дополнителна удобност. Избришете чиста. Плажа, шкафче и насекаде се лизгаат. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент