.

.

Добрата диносаурус која зборува кадифен колекција Арло, место, буч и галопинг буч

Добрата диносаурус која зборува кадифен колекција Арло, место, буч и галопинг буч

DEN 559.52

Пристапност
Во достапна форма

Соберете ги сите. “Местото е толку диво и лудо! Само погледнете ја таа коса! Fестокото место обично се гушка за нешто, но ова кадифулето од 6,5 "место за разговор е колку што може да биде. Притиснете надолу на раката за да го слушнете како рика. Исцедете го стомакот на Буч за да слушнете звуци. Соберете ги сите. Добрата диносаурусна галопирачка буч : Притиснете го копчето и Буч Галопс исто како и во филмот. Исцедете го стомакот на Арло за да слушне звуци и фрази.

Главните карактеристики

Избор на клиент