.

.

Велигденска книга за ширење на табла, тврд портокал

Велигденска книга за ширење на табла, тврд портокал

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Пронајдете ја совршената приказна за спиење со Велигденската книга на Бендон на таблата во форма на лов! Секое шарено ширење има симпатична уметност со кратка, едноставна приказна што вашето дете ќе сака да ја чита заедно. Плус, неговата преносна големина го прави патувањето. Оваа книга со тврди плочи вклучува 6 шарени шири исполнети со лесна за читање на велигденска приказна. Компактната големина ги прави овие приказни книги одлично за велигденските корпи и активности за одмор за деца. Ова е официјален производ на Бендон кој е идеален за деца на возраст од 3 години и постари. Целокупната големина на оваа книга на табли е висока 6 "широка x 6 ". Симпатична, лесна за следбена приказна раскажана низ 5 шарени шири. Цврстите страници на табли се доволно силни за најтешките раце. Симпатична оригинална уметничко дело.

Главните карактеристики

Избор на клиент