.

.

Garanimals Toddler Girls 'Stay Wild Ruffled Helf Long Sneave Маица

Garanimals Toddler Girls 'Stay Wild Ruffled Helf Long Sneave Маица

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Оставете го вашето мало девојче да се забавува и да биде пријатно во оваа симпатична маица со долг ракав од Garnaimals. Шарениот контраст на контраст го истакнува нејзиниот ансамбл и парови совршено со нејзините омилени хеланки на Гаранималс. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. Разгален полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав за девојчиња за деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент