.

.

Време и време женско здолниште со а-линија со половината

Време и време женско здолниште со а-линија со половината

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесно пиво, постелнина здолниште од време и TRU има без напорна силуета А-линија и половината за само-вратоврска. Класичен изглед кој се движи без напор од работа до викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 32,5 ”долг. А-линија силуета. Должина на миди. Повлечете стајлинг. Само-вратоврска на половината; Двојни џебови од страничен удар. Нелиран. 53% постелнина/47% рајон. Машина за перење. Увезени. Миди постелнина здолниште за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент