.

.

Барби и Кен за машка и голема машка графичка мускуларна резервоар, големини S-3XL

Барби и Кен за машка и голема машка графичка мускуларна резервоар, големини S-3XL

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Преминете, Кен! Останете кул и трендовски оваа сезона во овој резервоар за мускули на социјални болки во Грејсон. Одликувајќи се со графичка Кен „Барби“ со тропска вибрација на мекото розово тело, овој резервоар е сигурен дека ќе ви оди за потоплите месеци. Изработен од 100% памук, овој резервоар обезбедува дише и удобно вклопување за целодневно носење. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Метел, сите права се задржани. Графички резервоар Барби Кен за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент