.

.

Носена мудрец керамичка надеж Фенер со рачка

Носена мудрец керамичка надеж Фенер со рачка

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Оставете ја вашата светлина на надеж да заблеска со нашиот мудрец Крст што виси фенер. Крстот дизајн ја покажува вашата вера преку вашиот дом за украси. Фенер може да се користи виси или таблета и е во состојба да го украси вашиот затворен или отворен простор. Носена мудрец керамичка надеж Фенер со рачка : мудрец керамика со истрошени детали и метална рачка. 5 "w x 5" d x 6.25 "ч. Избришете ја чистата со влажна крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент