.

.

Плус Големина Симпатична Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Забава Маици Работна Облека Маица СО ЏЕБОВИ 5XL

Плус Големина Симпатична Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Забава Маици Работна Облека Маица

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со тантела исечен трендовски моден дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 маица големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" големина : l биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 22cm/8.66" должина : 72cm/28.35" големина : xl биста : 120cm/47.24" рамо : 50cm/19.69" ракав : 23cm/9.06" должина : 73cm/28.74" големина : xxl биста : 126cm/49.61" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13" големина : xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl Биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 27cm/10.63" должина : 77cm/30.31" полиестер. Мека, Лесна, Растеглива. 5xl Вински Полиестерски кошули за женска ткаенина : лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Карактеристики : Женски врвови Со Кратки Ракави Со Дизајн На Јака на Вратот На Екипажот,Блуза за Жени. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Повод : овие женски блузи и блузи можат да бидат и за носење на тренинг, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, Одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент