.

.

Насмевка Уметност Дизајн Тукан И Фламинго Тропски Ѕид Декор Сет Платно Ѕид Уметност Печатење Детска Соба Декор Детска Соба Декор Расадник Декор Подготвени Да Виса

Насмевка Уметност Дизајн Тукан И Фламинго Тропски Ѕид Декор Сет Платно Ѕид Уметност Печатење Детска Соба Декор Детска Соба Декор

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Завитканото платно ќе биде 34" х 44" или 44" х 34" вклучувајќи ги и границите на пресликување (2" за секој раб). Ако е наведено "ЗАВИТКАНО" во опцијата големина, тоа значи дека големината доаѓа завиткана во цевка за испорака и не е подготвена за закачување. Направени По Нарачка : сите наши предмети Направени по нарачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент