.

.

Без граници Јуниори Фази ребро плетен пуловер

Без граници Јуниори Фази ребро плетен пуловер

DEN 558.24

Пристапност
Во достапна форма

Давајќи му на модата на нејасен третман, наш плетениот пулвер за не -граници на јуниори на јуниори е сигурно дека ќе биде најсаканиот врв во вашиот плакар. Нашата ткаенина за новини на трендот е сигурен дека ќе врти глави секој пат кога ќе го имате ова. Комплетирајте со затегната контролна дното на половината, облечете го долго или направете го култура за да одговара на вашиот личен стил! нуди удобност и стил сите во еден слој. Нашиот џемпер има ракави од раглан, нејасен плетен материјал и деколте на екипажот. Достапно во четири забавни модни бои! Само пукајте го овој џемпер над пар фармерки или хеланки и вашата облека е поставена и подготвена да оди! Машина за перење; Нема граници; Јуниори; Нема граници на јуниори ребра плетен пуловер; РАГЛАН РАБОТИ; Деколте на екипажот; Манжетни ракави; Нејасен плетен материјал со ребра; 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент