.

.

Спрингтц Жените Божиќ Маскирани Салон Пижами Долг Ракав Полн Патент Секојдневен Комбинезони

Спрингтц Жените Божиќ Маскирани Салон Пижами Долг Ракав Полн Патент Секојдневен Комбинезони

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секоја Жена. Среќен Божиќ!. 1. Тоа е посебно време за прослава Размена на подароци, пеење Божиќни песни, одење на забави. 2. Најдобри подароци за вашите пријатели,семејство и себе си. Овие Женски Божиќни Комбинезони се направени од полиестер кој нуди меко чувство. Со качулка, долг ракав, секојдневен, модерен и шик, ве одржува во мода цело време, дури и спиење или дома. Нашите Комбинезони се совршени за Божиќна Забава, Салон, Облека За Спиење, домашна облека, Спална Соба, Бања или Секојдневно носење итн. За Оваа Ставка (имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето!. Пакетот Вклучува : . 1* Женски Комбинезони Материјал : Полиестер. Едно Парче Пижами. Цврсто. Со качулка. Целосно Затворање На Патент. Долг Ракав. Модерен Божиќен Стил. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ. Сезона : Пролет, Fall, Зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент