.

.

Сн Целосна Суспензија Јаглерод Масти Велосипед Виолетова Боја Рамка Ма 26х Гума

Сн Целосна Суспензија Јаглерод Масти Велосипед Виолетова Боја Рамка Ма 26х Гума

DEN 11184.00

Пристапност
Во достапна форма

Икан СН04 26ЕР Модел На Рамка За Велосипед Со Јаглеродни Масти : СН04 Материјал : Целосно Ткаење На Јаглеродни Влакна Т700 : Сјајна Големина : 16/18/20 инчен Бб Тип : Бса (120мм Бб Школки) Вилушка Крај : 15х150мм Задно Растојание : 12х197мм Големина На Столбот на Седиштето : 31,6 мм Големина На Стегачот на Седиштето : 34,9 Мм Слушалки : 1-1/8" 1-1/2" Тежина На рамката : 2587+-20гр. Вклучени : 1 Х Рамка Икан Сн04 Целосна Суспензија јаглерод Масти велосипед виолетова боја рамка 18 ИНЧЕН МАКС 26Х4, 8 инчен гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент