.

.

Огледало Компатибилен Со 2000-Dodge Неонски 2000-Плимут Лево Возачот Страна Сликарство Kool-Vue

Огледало Компатибилен Со 2000-Dodge Неонски 2000-Плимут Лево Возачот Страна Сликарство Kool-Vue

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Без Сигнално Светло/Завршна Обработка : Тип На Преклопување Што Може Да Се Наслика : Операција на стакло Што Не се преклопува : Рачно Далечинско Стакло Загреано : Потсетување На Не-Загреана Меморија : Без Меморијапроизвод : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлината На Локва : Без Продадена Светлина На Локва : Продадена ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Возач Страна година(и) Направи Модел Трим 2000-2002 Крајслер Неонски База 2003-2005 Доџ Неон СРТ-4, ССТ 2001-2005 Доџ Неон СЕ 2001-2004 Доџ Неон Р/Т 2001-2002 Доџ НЕОН АКР, База 2000-2002 Доџ Неон ЕС 2000 доџ Неонски Висока Линија 2000-2001 Плимут Неонски Висока Линија, Lx Oe Број : 4783561ag. Број на врската : CH1320158. Размена На Дел Број : 4783561АГ. 4783561АН. Ч1320158. Одговара Изберете : 2004-2005 ДОЏ НЕОНСКИ SXT2003 DODGE НЕОНСКИ SX 2.02000 КРАЈСЛЕР НЕОН ЛЕ/LX2002 DODGE NEON2001 DODGE НЕОНСКИ SE/ES2001 ПЛИМУТ НЕОНСКИ БАЗА / LXand повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент