.

.

Ана Нерѓосувачки Челик Професионални Наводнување Стапче Градина Распрскувач Растенијата наводнување систем

Ана Нерѓосувачки Челик Професионални Наводнување Стапче Градина Распрскувач Растенијата наводнување систем

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

различно од сликата погоре. Благодарение на аголот на свиткување од 38° на цевките, можете нежно да ги наводнувате растенијата за време на сезоната на цветање.Карактеристики : * ќе добиете сосема ново и висококвалитетно стапче За Наводнување!* Изработени од висококвалитетни материјали, висококвалитетен производствен процес, цврст и издржлив, одличен работен век . Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент