.

.

Машка маичка со фланел со долги ракави

Машка маичка со фланел со долги ракави

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали се упатувате кон работа, уживате во пијалок во локалната лента или разделувате трупци надвор, кошулата со фланел со долги ракави на избледената слава ќе ве задржи пријатно. Направено од мек, но издржлив 100% памук, оваа фланелна кошула има целосно затворање на предниот дел од копчето што ви дава најразлични можности за носење. Долгите ракави имаат манжетни за копчиња и изгледаат одлично надолу или валани, додека убав јака и полите на кошулата ја комплетираат кошулата. Достапно е во разновидни стилови, кои се движат од класични карирани обрасци до цврсти бои, и добро се парови со фармерки за безвременска и обична облека. Избодена слава машка маичка со долги ракави : 100% памук. Фланелна кошула. Големо затворање на предното копче. Две џебови на копчето за градите. Долги ракави со манжетни за копчиња. Јака. Кошула полите. Редовно вклопување. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент