.

.

Мода Женски О-Вратот Печати Еднобојна Краток Ракав Печатење Маица Блузи Жени Пурпурна Маици Жени Компресија Маица

Мода Женски О-Вратот Печати Еднобојна Краток Ракав Печатење Маица Блузи Жени Пурпурна Маици Жени Компресија Маица

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.88" ракав : 20cm/7.38" РАМО : 46СМ/18.29" Жени обични букви печатење кратки ракави О-ВРАТОТ ЛАБАВА МАИЦА БЛУЗА БЛУЗИ ве молиме проверете Ја табелата Со Големини пред да нарачате.46" Ракав : 20см/7.87" Должина : 73см/28.50" големина : xxl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44. Стилски и мода ве прават попривлечни 3.90" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 118СМ/46.

Главните карактеристики

Избор на клиент