.

.

Хумор за мажи и големи машки грб и графички мачки за мачки, 2-пакувања, големини S-3XL

Хумор за мажи и големи машки грб и графички мачки за мачки, 2-пакувања, големини S-3XL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Злобна кул! Изразувајте ја својата забавна и смешна страна со овие графички маици со тешки кучиња и мачки трио од хумор. Со разнобојни графички отпечатоци, овие екипи на екипажот се изработени во мека памучна ткаенина и имаат класична силуета со краток ракав за лежерен изглед и стил. Ох! И деколтето без ознака помага да се обезбеди дополнителна удобност. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 тимови. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; без ознака за дополнителна удобност; Графички принт од предната страна. Машкиот хумор ги врати кучињата и графичките мачки за мачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент