.

.

Авдис Возрасни Кул Урбани Без Ракави Мускулна Качулка

Авдис Возрасни Кул Урбани Без Ракави Мускулна Качулка

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 60% полиестер, 35% памук, 5% еластанеурбанкул лесен француски тери ткаенини и својства за брзо сушење супф 40+ УВ заштита дво панел хауба со самобојна нацртана сурова раб панел без рабови игла хемтеар надвор од етикетата големина за да одговара : (И) : 37-39, (М) : 39-41, (Л) : 41-43, (xl) : 43-45, (xxl) : 45-48in. УТПЦ3902. 60% Полиестер/35% Памук/5% Еластан. AWDis Возрасни Унисекс Кул Урбана Мускулна Качулка Без Ракави. Облека. Квалитет. Врвот. Маичка. Унисекс-возрасни. Унисекс. Спорт Греј.

Главните карактеристики

Избор на клиент