.

.

Дизајнарт Затворање На Тропскиот Лист На Монстера V' Фарма Дрво Ѕид Часовник

Дизајнарт Затворање На Тропскиот Лист На Монстера V' Фарма Дрво Ѕид Часовник

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој оригинален ѕиден часовник од тркалезно дрво на Фарма се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори. Дрвените површини со детали малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичниот дрвен карактер на вашиот часовник од дрво. Одблизу На Тропски Лист На Монстера V ликовната уметност е директно испечатена на дрво со користење на супериорен квалитет 6 БОЈА УВ мастило,. обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните зрнести сорти на секој панел од дрво создаваат навистина оригинален кружен ѕиден часовник што го прави фокусна точка на секоја соба. Карактеристики. - Стил : Фарма Тип : Дрво Ѕид Уметност, Ликовна Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење на Плакета. - Користење на најквалитетно мастило кое нема да избледи со текот на времето. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Изработен со 100% природно борово дрво. - Број На Парчиња : 1. - Големина : Средна, Голема, Мала. - Боја : Зелена. - Земја на Потекло : Канада. - "Batt " батеријата е вклучена со вашата нарачка. - Лесно за закачување. Види Опции паѓачкото мени за достапни големини. Користење на најквалитетно мастило кое нема да исчезне со текот на времето. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со виси комплет вклучени. Материјал : Изработен со 100% природно борово дрво. Batt "" батеријата е вклучена со вашата нарачка. Лесно за закачување.

Главните карактеристики

Избор на клиент