.

.

Војна На ѕвездите Стрип #81, Боба Фет и РА-Дроид

Војна На ѕвездите Стрип 81, Боба Фет и РА-Дроид

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Доживејте некои од вашите омилени Авантури Во Војна На Ѕвездите со овој стрип што може да се собере! Играјте заедно со двете позитивни акциони фигури додека читате и ставете се во средината на галактичкото дејство! Фигурите НА Боба фет и Ра-7 дроид доаѓаат со стрип Војна На Ѕвездите, А Боба фет доаѓа со оружје. Војна На ѕвездите Стрип Пакет #81 Вклучува : боба Фет и ра-7 дроид фигури. Стрип Војна на ѕвездите. Оружје.

Главните карактеристики

Избор на клиент