.

.

Женски Триаголник Печатено Вклопување И Одблесокот Здолниште

Женски Триаголник Печатено Вклопување И Одблесокот Здолниште

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој женски разгорен мини добива модерно ажурирање со мешавина од Ткаенина Во Ливерпул. Дизајнирана во понте, супер-растеглива ткаенина што ве држи и ја истакнува вашата форма. Спецификации боја : Лимематеријал : 95% Полиестер И 5% Спандексиза : Мал Пол : Женска Тежина : 0,6 фунти-ШКУ : WTMU5648 Женски Триаголник Печатени Одговара И Одблесокот Здолниште . 95% Полиестер/5%Спандекс . Еластична Половина . Текстуриран Материјал . Се вклопуваат и Одблесокот . машина за перење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент