.

.

Ступел Индустри Синзано Гроздобер Постер Вино Дизајн Графичка Уметност Црна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, 16х20

Ступел Индустри Синзано Гроздобер Постер Вино Дизајн Графичка Уметност Црна Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, 16х20

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : точка мери 16 х 1.5 х 20 Инчен рамка. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ-Префабрикуван за закачување со кој било клинец, завртка или друг основен хардвер за закачување на ѕид. АПЛИКАЦИЈА-Совршен декор додаток на кој било ѕид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар итн. КВАЛИТЕТ-Конструиран со дебели носилки од 1,50 инчи за профил на квалитет на галеријата. Висококвалитетно печатење на платно, беспрекорно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. Дизајн На Марчело Дудович.

Главните карактеристики

Избор на клиент