.

.

Момчиња 7. оз. ComfortBlend Екосмарт Руно Екипажот П

Момчиња 7. оз. ComfortBlend Екосмарт Руно Екипажот П

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

7.8 мл., 50/50 памук/полиестермакедо до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентиран, Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP fleecedoule - игла зашиени деколте и armholes CPSIA етикета за следење во согласност-бесплатна етикета за вратот Ханес Момчиња 7.8 мл. Comfort Blend Eco Smart 50/50 Руно Екипажот P360 (3 ПАКЕТ).

Главните карактеристики

Избор на клиент