.

.

Неутрогена Хидро Зајакнување На Усните Третман со хијалуронска Киселина, 0. Оз

Неутрогена Хидро Зајакнување На Усните Третман со хијалуронска Киселина, 0. Оз

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Подобрете ја и измазнете ја текстурата на усните и помогнете им на усните да се чувствуваат навлажнети со Неутрогена Хидро Зајакнување На Третманот на Усните. Овој производ веднаш внесува суви, испукани или испукани усни со интензивно уредување за да помогне во смирување и подобрување на текстурата. Негување третман на усните е формулиран со хијалуронска киселина, која делува како сунѓер за апсорпција на влага и длабоко хидрирање и негување на кожата и усните. Достапен во една неутрална нијанса, овој мелем за усни нема да ги затемни усните или ќе остави восочно чувство додека навлажнува. Практичното куќиште за школка го олеснува носењето со вас во чанта или џеб за хидратација во движење. Подобрете ги усните со Хидро-Зајакнување На Неутрогената Хидратантен Третман На Усните со хијалуронска Киселина. Веднаш внесува суви, испукани или испукани усни со интензивно уредување. Помага во смирување на усните и ја подобрува и измазнува текстурата на усните со текот на времето. Мелем за третман на усни остава усните да изгледаат и да се чувствуваат хидрирани 24 часа. Негување третман на усните е формулиран со прочистена хијалуронска киселина и не остава восочно чувство. Хијалуронската киселина делува како сунѓер за апсорпција на влага и длабоко хидрирање и негување на кожата и усните. Во удобна футрола за школка за носење, однесете ја каде било во чанта или џеб за хидратација во движење. Достапен во 1 неутрална нијанса, нежниот третман на усните навлажнува без нијансирање на усните.

Главните карактеристики

Избор на клиент