.

.

2003 - Форд Ф-6.0 Л 4ин Турбо Назад Една Страна Надвор Од Патот Т Нерѓосувачки

2003 - Форд Ф-6.0 Л 4ин Турбо Назад Една Страна Надвор Од Патот Т Нерѓосувачки

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

МБРП 2003-2007 Форд Ф-250/350 6,0 Л 4ин Турбо Назад Еднострана Страна Надвор Од Патот Т304 Нерѓосувачки МБРП 2003-2007 Форд Ф-250/350 6,0 Л 4ин Турбо Назад Еднострана Страна Надвор Од Патот Т304 Нерѓосувачки Дополнителни Карактеристики Тип На Пригушувач : Директно-Преку. Одговара Изберете : 2003-2007 ФОРД Ф250 8 Цил 6 Л 2003-2007 ФОРД Ф350 8 Цил 6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент