.

.

Seachoice 7-Начин Круг RV Стил Приколка Конектор, Приколка Страна Со Заградата

Seachoice 7-Начин Круг RV Стил Приколка Конектор, Приколка Страна Со Заградата

DEN 930.08

Пристапност
Во достапна форма

Цената е за.Производител Број На Дел : 50-57921дизајниран за употреба со R и потешки приколки за комунални услуги и опрема опремени со електрични сопирачки. Ултра ХД.Поддржува светла за опашка, светилки за запирање и вртење, сопирачка ЗА приколка 12v+ довод И помошни врски тешки обликувани стомачни пластични конектори се спротивставуваат на корозија стилски и ergономски 30 Засилувач макс оптоварување забелешка : Меѓународните испораки не се достапни. Seachoice 57921 7-Начин Круг RV Стил Приколка Конектор, Приколка Страна Со Заградата : Поддржува опашка светла, запре и да се сврти светилки, приколка сопирачка 12v+ храна и помошни врски. Конекторски терминали во саксии и врата со заптивка со пружина за силен дизајн отпорен на временски услови. Телото на пластичниот конектор се спротивставува на корозијата. Лесно се прилепува на склопот на ременот за парење. Компатибилен со р.в. стил 7-начин приколка конектори. 30а максимално оптоварување. Опис : автомобил страна, тешки.

Главните карактеристики

Избор на клиент