.

.

Екена Милворк 6 W 32 D 38 H Империјални Уметности И Занаети Груба Пилена Заграда, Даглас Ела

Екена Милворк 6 W 32 D 38 H Империјални Уметности И Занаети Груба Пилена Заграда, Даглас Ела

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент