.

.

Видаксл Двор Салон Во Собата Со Перници Црна Пвц

Видаксл Двор Салон Во Собата Со Перници Црна Пвц

DEN 3199.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој салон за двор комбинира стил и функционалност и ќе стане фокусна точка на вашата градина или двор. Целиот комплет мебел е дизајниран да се користи на отворено преку целата година. Благодарение на цврстата челична рамка обложена со прав и пвц жица отпорна на временски услови, комплетот за одмор е многу издржлив, тврд и лесен за чистење. Отстранливите перници се густо обложени и меки, обезбедувајќи најголема удобност при седење. Сите пресечни предмети се лесни и модуларни, што го прави целосно флексибилен и лесен за движење за да одговара на секоја поставка. Потребно е склопување. Забелешка : препорачуваме покривање на сетот на дожд, снег и мраз. Боја : Црна И антрацит. Материјал : пвц, челик обложен со прав, ткаенина (100% полиестер), калено стакло. Вкупни димензии : 70.9 "x 23.6" x 25.6 "(L x w x H). Среден тросед димензии : 23.6 "x 27.6" x 25.6 "(L x w x H). Димензии на потпирачот за нозе : 23,6 "х 23,6" х 12,6 "(Л х ш х). Број на лица : 3. Со густо обложени перници. Со жица дизајн. Потребно е собрание : Да. Испорака содржи : . 2 х Среден тросед. 1 х Потпирач за Нозе. 3 х седиште перница. 2 х Назад перница. ПРЕДУПРЕДУВАЧКАТА Перница и подлогата се само за надворешна употреба. Не ги земајте внатре во живеалиштето. Калифорнија Предлог 65 предупредување : Рак И Репродуктивна Штета – www.P65 Warnings.ca.gov.

Главните карактеристики

Избор на клиент