.

.

Универзитет на Флорида рачна крпа, секоја од нив

Универзитет на Флорида рачна крпа, секоја од нив

DEN 118.40

Пристапност
Во достапна форма

Исушете ги рацете како вистински обожавател со оваа официјална колегиумска рачна крпа од страна на Северозападниот копродукции е направено од мек и апсорбирачки полиестер. Овој додаток за бања е обоен за да одговара на вистинските бои на вашиот тим и да ги има логото на тимот. Лесно е да се грижите, тоа е прекрасен начин да ја покажете гордоста на вашиот тим. Исто така, прави внимателен подарок за секој обожавател. Спарете ја оваа полиестерска крпа со други декор на NCAA и додатоци (продадени одделно) за забавен финиш. Универзитетот НЦАА Универзитет во Флорида рачна крпа : меки и апсорбираат фајтии на тимот и логоматеријал : 100 проценти полиестермахинска мисија : 26 "x 15".

Главните карактеристики

Избор на клиент