.

.

Одлична вредност од ракчиња од ракчиња, Оз

Одлична вредност од ракчиња од ракчиња, Оз

DEN 117.28

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во вкусен и лесен оброк со овие одлични вредности на ракчиња од ракчиња. Печете ги во рерната за вечера со морска храна што може да биде подготвена за помалку од 12 минути. Тие дури можат да бидат ставени во длабок прженик за оброк со квалитетен ресторан во удобноста на вашиот дом. Бидејќи овие замрзнати ракчиња веќе се залепени за ваша погодност, сè што треба да направите е да го загреете маслото и да ги испуштите за помалку од 3 минути. Со околу 2,5 порции по кутија, овие би биле одличен мезе за секое здружување. Послужете со малку сос од коктел, а вие ќе бидете starвезда на забавата. Донесете неколку вкусни морски плодови на вашата маса со големи вредности на ракчиња. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време и широкопојасните ракчиња од ракчиња со голема вредност, 8 мл направени од мелени ракчиња. Вкусно за ручек, вечера или мезе. Совршено за вашата следна забава. Околу 2,5 порции по кутија. Гответе во рерна или длабоко пржење.

Главните карактеристики

Избор на клиент