.

.

амуса Кошули Со Долги Ракави За Женски Женски Модни Секојдневни Пруги Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатен Кружен Врат

амуса Кошули Со Долги Ракави За Женски Женски Модни Секојдневни Пруги Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатен Кружен Врат

DEN 247.84

Пристапност
Во достапна форма

Белешка За големина : Ако сакате повеќе лабаво вклопување, изберете една големина нагоре.Ве молиме погледнете ја деталната табела со големини на сликите пред да нарачате!. Супер мека ткаенина, удобна, еластична, лесна и дише, пријателска за кожата, не проѕирна.72"XXXXXL156cm/61. Погоден за носење во пролет, fall и зима.Спарете се со фармерки, шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, високи потпетици, сандали, чизми или секојдневни чевли излезете на забава или релаксирачки попладне со пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент