.

.

Нема граници за печатена кошула за мажи и големи мажи со кратки ракави

Нема граници за печатена кошула за мажи и големи мажи со кратки ракави

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

За одмори, престој и вашите омилени активности, оваа удобна печатена кошула од без граници е вашето разноврсно одење. Изработена во лесна ткаенина од рајон со дизајн со краток ракав, оваа машка кошула има шарени отпечатоци и парови со вашите омилени шорцеви или фармерки за лежерен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% Рајон Чалис. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ПРЕТСТАВНИК ЗА БЕЗБЕДНОСТ. Печатена кошула со кратки ракави за мажи од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент