.

.

Justina blakeyy loloi malik колекција слонова коска современа област килим 5'-0 7'-6

Justina blakeyy loloi malik колекција слонова коска современа област килим 5'-0 7'-6

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Моделот е совршен. Создадена во соработка со Јустина Блејкеј, колекцијата Малик е најавена од 100% полиестерски куп во Египет. Одликувајќи се со топла палета на бои со смели геометриски дизајни, Малик е нов боемски класик. 100% полиестерски куп. Моќта се наomираше. Исчистете ги излевање веднаш со размачкана со чист, сув сунѓер или крпа. Препорачано е професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на издржливоста. За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо движење напред и назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент