.

.

КАЈЌ Женски Есенски Јакни Жени Пресечени Долги Ракави Капење Со Големи Димензии Копче За Цврста Работа Канцеларија Блејзер Јакна Црна, XXL

КАЈЌ Женски Есенски Јакни Жени Пресечени Долги Ракави Капење Со Големи Димензии Копче За Цврста Работа Канцеларија Блејзер Јакна

DEN 550.24

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Капут Со Ревер Со Цврсто Копче Со Долг Ракав СО ЏЕБ Лабав КАРДИГАН ТЕНОК МАТЕРИЈАЛ ЗА Јакна ОД Руно : 100% Полиестер, оваа пуфер јакна е изработена од висококвалитетна ткаенина и полнење, многу мека, пријатна и топла. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : краткиот капут се одликува со полн патент, долг ракав, прилагодлив раб на врвка, два џебови, еластични манжетни, широка облека од јакна со качулка што се одвојува, топол меур фустан. Лесно се комбинира со џемпери, кошули, фармерки, фустан, спортски панталони и чизми. Не само топло и удобно, туку и симпатично и трендовски!. ПОВОД : исечениот подуен капут е одличен за дами и тинејџерки да носат во студените денови, погоден за секојдневно носење, работа, одмор, на отворено, училиште, состаноци, шопинг и скијање итн. ВОДИЧ ГОЛЕМИНА : XS=САД 0-2, S=САД 4-6, M=САД 8-10, L=САД 12-14. Преголем стил, ве молиме големина ако сакате нормално вклопување. Ве молиме внимателно проверете ги информациите за табелата со големини пред купувањето. НЕГА НА ОБЛЕКА : Нежно перење во машина со слични бои, користејќи благ нежен сапун, ве молиме не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент