.

.

Брзина Кралица Заградатамешачки Вентил ОЕМ 203558

Брзина Кралица Заградатамешачки Вентил ОЕМ 203558

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

* 203558 брзина кралицата заградатамешачки вентил оем 203558* оем производител бренд : брзина кралица* оем опис : "заграда, мешање вентил" * точка состојба нов* 90 ден гаранција од производителот.* сосема нов оем дел.* оем квалитет, оем замена дел.* сите делови се специфични за моделот, ве молиме испратете ни порака со вашиот модел # и сериски # за да можеме да се осигураме дека ова одговара на вашиот апарат.* сите гаранции бараат број на модел и сериски број исклучен од апаратот на кој биле инсталирани.* повеќето предмети се 1 пакети, освен ако не е конкретно наведено дека тоа е 2 пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент