.

.

Wallиден часовник на бакар II

Wallиден часовник на бакар II

DEN 511.84

Пристапност
Во достапна форма

Timekeeper 668024 Bopperиден часовник на бакар II Овој часовник на wallидот на бакар II е одлична ставка за часовници по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Бакарна метална рамка. Леќи со рамен стакленички. Бело пластично бирање со прободени броеви. Бара 1 аа.

Главните карактеристики

Избор на клиент