.

.

Универзално снабдување со шиење д-р Снипер безжичен секач за џвакање розова розова

Универзално снабдување со шиење д-р Снипер безжичен секач за џвакање розова розова

DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Универзална понуда за шиење-д-р. Snipper безжичен електричен секач. Д -р Снипер сече ткаенини, картони, пакувања, обрасци, кожа, хартија и многу други светло до средни материјали. Д-р Снипер секач доаѓа со сечило за сечење на сите намени, глава за сечење на ножеви и кабел за полнење wallид. Сечилото на сите намени лесно се намалуваат полесните материјали. Ергономскиот дизајн помага да се намали напрегањето на зглобовите и раката, со што се олеснува употребата без нередот на испреплетениот кабел. Доаѓа во една од четирите прекрасни бои. Секој се продава одделно. Увезени. Универзално снабдување со шиење д-р Снипер безжичен секач за џвакање розова розова боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент