.

.

Влијание на крошна Луна лесен преносен склоп на домови, сива

Влијание на крошна Луна лесен преносен склоп на домови, сива

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Преносен стол за кампување Луна го добива своето име од својата единствена форма на седиштето. Седиштето на столот Луна е обликувано како половина месечина што го опфаќа вашето тело за оптимална удобност при седење. Без разлика дали се карате во задниот двор, кампот или на спортски настан на отворено, столчето Луна од „Impact Canopy“ ќе обезбеди години на употреба. Седнете и опуштете се! Овој стол прави одличен стол за тревници, стол за кампување или стол за внатрешен двор и е лесен и преносен. Повеќекратни намени : Користете во простории во студентски дом, станови, игри, соби за реце, детски соби, тинејџерски простории, кампување, простории за играње, спортски настани, задникот и преносни и лесни концерти на отворено : Преносен стол за кампување со преклопување е лесен за лесен транспорт и набори рамно. Кога не се користи удобно : Седиштето во форма на половина месечина обезбедува супериорна удобност додека седите назад и се опуштате тешка конструкција : изградена од 600 ткаенини за денир со тежина завиткана околу рамка со тешки челични цевки со трајна пластична стапка за да спречите димензии на отворено столче : 26,36 "L x 32,66 W x 33.05" H; Димензии на преклопување на столот : 32,68 "L x 34.23" W x 2.56 "H.

Главните карактеристики

Избор на клиент