.

.

Тркалезни Кутии За Пакување Сувенири Кутии За Свадбени Бонбони Контејнер За Пакување Колачиња

Тркалезни Кутии За Пакување Сувенири Кутии За Свадбени Бонбони Контејнер За Пакување Колачиња

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Оваа кутија за торта е изработена од врвен материјал, мала тежина и лесна за носење, што нема да го зголеми вашиот дополнителен товар.Кутијата за торта ќе додаде забава и вкус на вашиот декор за забава! Одлично е за вас да чувате многу вкусни колачи.Можете да го користите за чување бонбони, торта, бисквити итн. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Картон. - Големина : 16, 50Х16, 50Х5, 00см/6, 48Х6, 48Х1, 97ин. - Големина : 12, 50Х12, 50Х4, 00см/4, 91Х4, 91Х1, 57ин. - Големина : 10, 50Х10, 50Х3, 50см/4, 13х4, 13Х1, 38ин. - Големина : 8, 50Х8, 50Х3, 00см/3, 34Х3, 34Х1, 18ин. - Големина : 6, 50Х6, 50Х2, 50см/2, 55Х2, 55Х0, 98ин. - Изработен од врвен картон со голема носивост, лесен, но силен и отпорен на компресија. - Ги исполнува повеќето спецификации за пошта и е совршен за употреба како кутија за испорака за бизнис или подароци. - Кружниот дизајн има мазна надворешност и можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ со налепници, етикети или боја на неа. - Заштедете на поштарина и пакување, што го прави погоден за испорака на мали, лесни, кревки предмети. - Совршен за сапуни, парфеми, козметика, свеќи, накит, мали чаши, бонбони, колачиња, занаети и други ситници.Список за пакување : 5 х Кутии Изработени од премиум картон со голема носивост, лесни, но силни и отпорни на компресија. Ги исполнува повеќето спецификации за испраќање и е совршен за употреба како кутија за испорака за бизнис или подароци. Кружниот дизајн има мазна надворешност и можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ со налепници, етикети или боја на неа. Заштедете на поштарина и пакување, што го прави погоден за испорака на мали, лесни, кревки предмети. Совршен за сапуни, парфеми, козметика, свеќи, накит, мали чаши, бонбони, колачиња, занаети и други ситници.

Главните карактеристики

Избор на клиент