.

.

Жените Со Висок Струк Се Разгореа Лето Кревајќи Јога Панталони Со Широки Нозе

Жените Со Висок Струк Се Разгореа Лето Кревајќи Јога Панталони Со Широки Нозе

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Половината : 56-66см/22,05-25,98" колк : 114см/44,88" Должина На Дното : 96см/37,80" Големина : М Половината : 59-69см/23,23-27,17" Колк : 117см/46,06" Должина На Дното : 97см/38,19" Големина : Л Половината : 62-72см/24,41-28,35" колк : 120см/47,24" должина на дното : 98см/38,58" големина : xl половината : 65-75см/25,59-29,53" колк : 123см/48,43" должина на дното : 99см/38,98" големина : ххл половината : 68-78см/26.77-30.71" колк : 126см/49.61" должина на дното : 100см/39.37" јога панталони ги поставува жените 2 Парчиња Облека. Црни Јога Панталони Со Џебови За Жени. Хс Кратки Јога Панталони За Ситни Жени. Бели Хеланки За Жени Плус Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент